Apie mus

Privatumas, išskirtinis dėmesys kiekvienai detalei, maksimalus komfortas ir aukščiausio lygio profesionalumas. Mokėti išgirsti, pastebėti paslėptą, ir vadovaujantis J. W. Getės šūkiu „Geram. Gražiam. Tikram.“ sukurti stulbinantį rezultatą - kasdienė mūsų misija ir vertybinė filosofija.

Klinikos Vilniuje idėja - tai grįžimas prie ištakų, laiko patikrintą gydymo koncepciją modernizuojant ir adaptuojant šiandienos paciento poreikiams. Laiko nugludinti algoritmai, tarptautinė patirtis, nuolat atnaujinamos žinios, moderniausios technologijos tobuloje sintezėje su išskirtiniu dėmesiu kiekvienam pacientui, visišku privatumu, begaline empatija ir kurti įkvepiančia aplinka užtikrina individualiai optimalų rezultatą.

Mūsų praktika specializuota ir koncentruojasi estetinėje, rekonstrukcinėje odontologijoje, funkcijos moksle, endodontinėje mikrochirurgijoje, implantologijoje. Mūsų specialistai odontologiją studijavo, žinias rezidentūros ir podiplominėse studijose gilino Vokietijoje ir JAV. Mūsų partnerių tinklo specialistai – žymiausi Lietuvos ir užsienio kolegos odontologai, dantų technologai. Mūsų industriniai partneriai, daugelyje kurių mūsų gydytojai yra pagrindiniai nuomonės formuotojai, lektoriai, užtikrina patikimas, inovatyvias technologijas ir medžiagas.