Pacientams

Pirmasis apsilankymas

Pirmasis vizitas - pats svarbiausias. Tiksli diagnozė pagal sinoptinės diagnostikos principus užtikrins efektyvų gydymo planą, taupys laiką ir užtikrins rezultatų ilgaamžiškumą. “Gydome tik tai ką matome, o Matome tik tai ką žinome” - todėl pirmasis vizitas visada bus labiausiai patyrusio specialisto prerogatyva.

Prieš pirmąjį apsilankymą mūsų klinikoje Jus paprašysime atsakyti į keletą klausimų. Jūsų atsakymai padės optimaliai suplanuoti vizito laiką. Pirmasis vizitas prasidės nuo pokalbio. Bus atlikta išsami kramtomųjų raumenų, smilkininio apatinio žandikaulio sąnario, dantų ir apydančio audinių, burnos gleivinės apžiūra. Esant reikiamybei bus atliekami paildomi tyrimai - rentgeno nuotraukos, sukandimo jėgos ir kramtymo judesių analizė, fotografijos, skaitmeniniai dantų atspaudai. Gydytojas įvertinęs surinktus duomenis Jums paaiškins esamą būklę ir sudėlios pirmines gydymo gaires. Išsamus gydymo planas bus aptariamas sekančio vizito metu.

Siunčiantiems gydytojams

Dėkojame, kad savo pacientą nusprendėte konsultacijai arba gydymui atsiūsti į mūsų kliniką. Labai vertiname Jūsų pasitikėjimą!

1.Jei atvejis ne skubus - užpildykite online siuntimą.Administratorė susieks su pacientu ir suderins patogiausią laiką vizitui.

2.Jei atvejis skubus - susisiekite telefonu su administratore, ji pasistengs paskirti kuo greitesnį vizito laiką. Neužmirškite užpildyti online siuntimo formos.

Pacientams siunčiamiems į mūsų kliniką gydančio gydytojo atliekame tik nurodytas procedūras. Tolimesniam gydymui pacientas visada grąžinamas siunčiančiam gydytojui.

Jūsų komfortui

Prie klinikos Jums rezervuota parkavimo vieta. Esant poreikiui galime atsiūsti vairuotoją, kuris Jus atveš į kliniką, o po vizito parveš namo.

Klinikoje laikomės maksimalaus privatumo politikos, tad vizitai skiriami taip, kad Jūs niekada nesutiktumėte kito paciento.

Ilgesni vizitai nevargins Jūsų stuburo, nes procedūros aliekamos ergonomikos etalonu tituluojamoje XO-Care odontologinėje kėdėje.

Pacientams iš toliau galime pasiūlyti viešbučių rezervavimo, oro uosto shuttle, restoranų rezervacijos paslaugas

Spalvų ir kvapų terapijos elementai nuims įtampą.