Tadas KORŽINSKAS

GYDYTOJAS-ODONTOLOGAS

Parašykite man

Planuojamos paskaitos ir kursai

2017

Renginių kalendorius

``Pelytės`` darbas

https://tadaskorzinskas.com/wp-content/uploads/2015/04/tadas2.png

Prisistatymas

Glaustai apie gydytoją Tadą Koržinską

Gydytojas Tadas Koržinskas odontologijos studijas baigė Ernst-Moritz-Arndt vardo universitete Greifswalde, Vokietijoje. 2004 metais  buvo apdovanotas prestižine JAV Pierre Fouchard akademijos vardine stipendija už nuopelnus odontologijos mokslui ir praktikai. Dr. Diether Reusch privačioje praktikoje Westerburge, Vokietijoje, mokėsi estetinės ir rekonstrukcinės odontologijos. Vokietijos seniausiame privačiame podiplominių studijų institute „Westerburger Kontakte“ pradėjo savo kaip lektoriaus veiklą. 2009 metais Vokietijos estetinės ir funkcinės odontologijos sąjunga bei Europos odontologų asociacija suteikė sertifikuoto specialisto estetinėje rekonstrukcinėje odontologijoje bei funkcijos moksle vardą. Šią dvigubą sertifikaciją Europoje turi tik 14 specialistų. Tais pačiais metais buvo pakviestas dirbti į draugijos specialistų sertifikavimo komisiją. Nuo 2009 metų dirbo moksliniu bendradarbiu Frankfurto J.W.Getės Universiteto klinikų burnos, žandikaulių ir plastinės veido chirurgijos skyriuje, kur įgijo burnos chirurgo kvalifikaciją. Čia klinikos vadovo Prof. Robert Sader pavedimu kartu su Prof. Constantin Landes įkūrė kompleksinės implantologijos centrą. 2010-11 metais vadovavo Kelno privačios klinikos „Zahnkultur“ padaliniui „M4“.

Šalia savo klinikinės veiklos gydytojas Tadas Koržinskas atlieka mokslines studijas, skaito paskaitas ir veda kursus Lietuvoje, Rusijoje, Vokietijoje, Italijoje ir kitose šalyse.


Lektoriaus veikla

Planuojamos paskaitos ir kursai, bei kursų medžiaga

Planuojamos paskaitosKursų medžiaga
https://tadaskorzinskas.com/wp-content/uploads/2016/03/lektorius2.jpg

Mokslinė veikla

Narystė akademiniuose susivienijimuose

Klinikinės studijos

Posteriai, publikacijos

Įvykę kursai, paskaitos

Bokštų odontologijos klinika

Bokštų g. 9, Klaipėda

Apsilankykite gydytojo Tado Koržinsko vadovaujamos BOKŠTŲ ODONTOLOGIJOS KLINIKOS internetinėje svetainėje. Čia Jūs galėsite susipažinti su klinikos kolektyvu, sužinoti apie teikiamas paslaugas, turimą įrangą…

Klinikinė veikla

Ekspertinės sritys

Gydytojas Tadas Koržinskas Vokietijos estetinės ir funkcinės odontologijos sąjungos bei Europos odontologų asociacijos sertifikuotas estetinės rekonstrukcinės odontologijos ir funkcijos mokslo specialistas. Jis ne tik jauniausias sertifikuotas sąjungos specialistas, lektorius, bet ir specialistų rengimo ir egzaminavimo komisijos tikrasis narys.

Burnos chirurgijos rezidentūrą baigė J.W.Getės Universiteto klinikų burnos, žandikaulių ir plastinės veido chirurgijos katedroje. Dirbo žymiojoje privačioje Kelno (Köln) miesto implantologijos ir estetinės periodonto chirurgijos klinikoje “Zahnkultur”, vadovaujamas Dr. Martino Schneiderio.

Funkcijos mokslo šešerius metus mokėsi Vokietijos funkcijos mokslo specialistų patriarcho Dr. D. Reušo (Reusch) praktikoje. Be daugelio išklausytų paskaitų ir kursų jis tobulinosi pas žymiausius šios srities specialistus. Frankfurto klinikose buvo atsakingas už pacientų su sutrikusia funkcija priėmimą.

Estetinė ir funkcinė rekonstrukcinė odontologija

Estetinė odontologija tai aukščiausia visų odontologijos atšakų sintezės forma. Čia susipina gilios kramtomojo organo funkcijos žinios, estetikos mokslas ir išlavintas estetinis pajautimas, rekonstrukcinė odontologija, implantologija, plastinė periodonto chirurgija bei daug kitų klinikinės odontologijos sričių. Geriausi rezultatai pasiekiami pasitelkiant sinoptinės diagnostikos principus, strategiškai, nuosekliai ir atidžiai planuojant ir modeliuojant norimą pasiekti rezultatą bei bekompromisiškai laikantis mokslu pagrįstų gydymo principų. Svarbi kiekviena detalė, kiekvienas paciento noras. Kiekvienas atvejis individualus, su savim atsinešantis savo iššūkius, gimdantis naujas idėjas ir rezultatus.

Burnos chirurgija – implantologija ir plastinė periodonto chirurgija

Idealus rezultatas įmanomas tik jei pasitelkiame visas savo žinias ir jas naudojame kiekviename gydymo etape. Atraumatinis dantų pašalinimas, momentinė implantacija arba kaulo išsaugojimas implantacijai, dantenų plastikos operacijos, kaulo atkūrimo operacijos, taisyklingos implanto padėties modeliavimas kompiuteryje ir realizavimas operacijos metu leidžia pasiekti optimalų rezultatą. Protezavimo ir chirurgijos žinių sintezė užtikrina norimą estetinį rezultatą.

Kramtomojo organo funkcijos sutrikimai

Kraniomandibuliniai sutrikimai arba paprasčiau – kramtomojo organo funkcijos sutrikimai, tai ištisa grupė pažeidimų pasireiškiančių padidėjusiu griežimu dantimis, padidėjusiu kramtomųjų raumenų tonusu, skausmais arba sutrikusia smilkininio apatinio žandikaulio sąnario funkcija, neaiškiais galvos skausmais ir pan. Gydytojas funkcijos specialistas ne tik diagnozuoja, gydo šiuos sutrikimus, bet esant reikalui suburia ekspertų komandą kompleksiniam problemos sprendimui.